Stavební zámečník

Daří se nám a do naší centrály v Klášterci nad Ohří hledáme šikovného zámečníka a montéra. Pokud máš zkušenosti s obráběním, máš schopnost pracovat a přemýšlet ve velmi přesných tolerancích a zajímá tě rozmanitá práce na různých zakázkách, Ozvi se nám. Dovedeme tě ocenit!

Co bys měl umět?

Očekáváme, že se umíš orientovat v technické dokumentaci, máš praktické zkušenosti s obsluhou obráběcích strojů, znáš postupy a technologie zámečnické výroby a máš schopnost pracovat a přemýšlet ve velmi přesných tolerancích. Výhodou je řidičský průkaz. sk. B, vazačský, jeřábnický průkaz.

Co tě čeká?

Budeš zhotovovat kovové části staveb, spojovat je do montážních celků a vlastních staveb. Čeká tě také výroba a montáž připravených zámečnických prvků na stavbách jako například zábradlí, mříže, ocelové konstrukce, vrata apod. Budeš pracovat v moderní zámečnické dílně v Klášterci nad Ohří a občas na našich stavbách v Praze, v západních a středních Čechách.

Co za to dostaneš?

Za dobrou práci ti dobře zaplatíme! Dáme ti možnost seberealizace a dalšího růstu ve tvém oboru. Budeš pracovat v příjemném moderním prostředí, využívat moderní technologie a určitě oceníš i férového šéfa a tým zkušených kolegů, kteří ti pomohou, když budeš potřebovat.

Kariéra / Stavební zámečník

Mám zájem

Zaujala Vás práce na této pozici? Nezapomeňte prosím přiložit váš profesní životopis bez kterého vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Stačí když před odesláním formuláře kliknete na tlačítko přiložit a vyberete soubor se životopisem ve vašem PC.

    Doporučte tuto pozici
    Znáte někoho, pro koho by tato pozice mohla být zajímavá?
    Zadejte jeho e-mail níže a pošlete mu odkaz.