Vedoucí stavebních projektů

Rosteme a hledáme další profesionály a nadšence do stavění. Pokud máš zkušenosti, nebojíš se pracovat a chceš vyzkoušet něco nového, máme pro tebe samostatnou, zodpovědnou a dobře placenou práci na našich stavebních projektech v Praze a ve středních Čechách. 

Co bys měl umět? 

Očekáváme, že se umíš orientovat ve stavební dokumentaci, dokážeš řídit stavební projekty prostřednictvím týmu přípravářů a stavbyvedoucích. Očekáváme, že jsi zodpovědný/a, umíš řídit auto, máš stavební vzdělání a praxi ve stejné nebo podobné pozici. 

Co tě čeká? 

Povedeš dva až tři větší stavební projekty kompletně od přípravy výroby až po jejich kolaudaci a předání zákazníkovi. Budeš řídit tým profesionálů a zodpovídat se přímo řediteli stavební výroby. To vše na našich projektech v Praze a ve Středních Čechách. 

Co za to dostaneš? 

Za dobrou práci ti dobře zaplatíme. Podržíme tě, když bude třeba a podpoříme tvé nápady, které nám pomohou být lepší firmou. Součástí této pozice je mobilní telefon, podpora vzdělávání a manažerský automobil, který můžeš využívat i k soukromým účelům. 

 

Mzda 75 000 Kč – 85 000 Kč
Prémie dle výkonu
Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Stravenky

Vedoucí stavebních projektů

Mám zájem

Zaujala Vás práce na této pozici? Nezapomeňte prosím přiložit váš profesní životopis bez kterého vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Stačí když před odesláním formuláře kliknete na tlačítko přiložit a vyberete soubor se životopisem ve vašem PC.

    Doporučte tuto pozici

    Znáte někoho, pro koho by tato pozice mohla být zajímavá?
    Zadejte jeho e-mail níže a pošlete mu odkaz.