Truhlář

Rosteme a hledáme další řemeslně zdatné profesionály do našeho týmu. Pokud to umíš se dřevem, nebojíš se pracovat a chceš vyzkoušet něco nového, máme pro tebe samostatnou, zodpovědnou a dobře placenou práci na zajímavých stavebních projektech. Jsme zdravá stavební firma se sídlem v Klášterci nad Ohří a v Praze.

Co bys měl umět

Měl bys mít výuční list v oboru a zvlášť dokážeme ocenit dovednosti získané v předchozí praxi. Základem je, abys uměl pracovat se dřevem s využitím moderního vybavení truhlářské dílny a nebál se nových postupů a technologií výroby.

Co tě čeká

Budeš spolu se zkušeným kolegou vyrábět a repasovat okna, dveře, parapety a další truhlářské prvky pro naše stavební projekty. Tvoje pracoviště bude v naší nové truhlářské dílně v Klášterci nad Ohří.

Co za to dostaneš

Za dobrou práci ti dobře zaplatíme! Dáme ti možnost seberealizace a dalšího růstu ve společnosti i ve tvém oboru. Budeš pracovat v příjemném moderním prostředí pro férového zaměstnavatele. Určitě také oceníš tým zkušených kolegů, kteří ti pomohou, když budeš potřebovat.

Truhlář

Mám zájem
Zaujala Vás práce na této pozici? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Nezapomeňte prosím přiložit váš profesní životopis. Stačí když před odesláním formuláře kliknete na tlačítko přiložit a vyberete soubor se životopisem ve vašem PC.

    Doporučte tuto pozici
    Znáte někoho, pro koho by tato pozice mohla být zajímavá?
    Zadejte jeho e-mail níže a pošlete mu odkaz.