Stavební mistr/technik

Rosteme a hledáme další profesionály a nadšence do stavění. Pokud máš zkušenosti a nebojíš se pracovat a chceš vyzkoušet něco nového, máme pro tebe samostatnou, zodpovědnou a dobře placenou práci na našich stavebních projektech v Praze a ve středních Čechách.

Co bys měl umět?

Očekáváme, že se umíš orientovat ve stavební dokumentaci, organizovat práci na stavbě, jsi zodpovědný/a, umíš řídit auto, máš stavební vzdělání a praxi ve stejné nebo podobné pozici.

Co tě čeká?

Povedeš tým lidí na stavbě, budeš organizovat postup prací dle projektové dokumentace a harmonogramu, koordinovat dodávku jednotlivých profesí a jednat se subdodavateli. Budeš také dohlížet na technologickou kázeň a kvalitu realizace staveb. To vše na našich projektech v Praze a ve Středních Čechách.

Co za to dostaneš?

Za dobrou práci ti dobře zaplatíme. Určitě oceníš i férového šéfa a tým zkušených lidí, kteří ti pomohou, když budeš potřebovat. Služební automobil a mobilní telefon jsou součástí této pozice a můžeš ho využívat i k soukromým účelům.

Kariéra / Stavební mistr

Mám zájem
Zaujala Vás práce na této pozici? Nezapomeňte prosím přiložit váš profesní životopis bez kterého vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Stačí když před odesláním formuláře kliknete na tlačítko přiložit a vyberete soubor se životopisem ve vašem PC.

    Doporučte tuto pozici
    Znáte někoho, pro koho by tato pozice mohla být zajímavá?
    Zadejte jeho e-mail níže a pošlete mu odkaz.