Technik zámečnické výroby/Mistr

Rosteme a hledáme další profesionály do našeho týmu. Pokud máš zkušenosti se zámečnickou výrobou, nebojíš se pracovat a chceš vyzkoušet něco nového, máme pro tebe samostatnou, zodpovědnou a dobře placenou práci na našich stavebních projektech.

Co bys měl umět

Za samozřejmost považujeme to, že rozumíš technické dokumentaci a znáš technologické postupy zámečnické výroby. Navíc očekáváme, že umíš vést a motivovat tým lidí a chápeš základní ekonomické souvislosti zakázkové výroby.

Co tě čeká

Součástí tvé práce bude navrhovat technická řešení přímo na našich stavbách, připravovat dílenskou dokumentaci, plánovat realizaci zámečnických zakázek a zajišťovat potřebný materiál. Budeš také organizovat práci pro partu zámečníků, dohlížet na dodržování technologických postupů, průběžně kontrolovat vysokou jakost výroby a sledovat termíny realizace.

Co za to dostaneš

Za dobrou práci ti dobře zaplatíme! Dáme ti možnost seberealizace a dalšího růstu ve společnosti i ve tvém oboru. Budeš pracovat v příjemném moderním prostředí plném moderních technologií a určitě také oceníš férového šéfa a tým zkušených kolegů, kteří ti pomohou, když budeš potřebovat.

Technik zámečnické výroby/Mistr

Mám zájem
Zaujala Vás práce na této pozici? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Nezapomeňte prosím přiložit váš profesní životopis. Stačí když před odesláním formuláře kliknete na tlačítko přiložit a vyberete soubor se životopisem ve vašem PC.

    Doporučte tuto pozici
    Znáte někoho, pro koho by tato pozice mohla být zajímavá?
    Zadejte jeho e-mail níže a pošlete mu odkaz.