Svářeč-zámečník

Daří se nám a do naší centrály v Klášterci nad Ohří hledáme šikovného svářeče a zámečníka. Pokud máš zkušenosti s různými technologiemi svařování a zajímá tě rozmanitá práce na zajímavých zakázkách, Ozvi se nám. Dovedeme tě ocenit!

Co bys měl umět?

Očekáváme, že se umíš orientovat v technické dokumentaci, máš praktické zkušenosti s obsluhou obráběcích strojů, umíš svařovat v ochranné atmosféře (135W01) a také metodou MIG/MAG. Výhodou je řidičský průkaz. sk. B, vazačský, jeřábnický průkaz.

Co tě čeká?

Budeš spojovat kovové dílce pomocí různých druhů svařovací techniky, svařovat ocelové konstrukce dle výkresové dokumentace, připravovat plochy pro svařování, čistit a provádět zkoušky jakosti sváru. Součástí tvojí práce bude také montáž svařenců a různých zámečnických prvků přímo na stavbách. Pracovat budeš v moderní zámečnické dílně v Klášterci nad Ohří a na našich stavbách v Praze, v západních a středních Čechách.

Co za to dostaneš?

Za dobrou práci ti dobře zaplatíme! Dáme ti možnost seberealizace a dalšího růstu ve tvém oboru. Budeš pracovat v příjemném moderním prostředí, využívat moderní technologie a určitě oceníš i férového šéfa a tým zkušených kolegů, kteří ti pomohou, když budeš potřebovat.

Kariéra / Svářeč-zámečník

Mám zájem
Zaujala Vás práce na této pozici? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Nezapomeňte prosím přiložit váš profesní životopis. Stačí když před odesláním formuláře kliknete na tlačítko přiložit a vyberete soubor se životopisem ve vašem PC.

    Doporučte tuto pozici
    Znáte někoho, pro koho by tato pozice mohla být zajímavá?
    Zadejte jeho e-mail níže a pošlete mu odkaz.