Revitalizujeme a stavíme
bytové domy

Od revitalizace prvního bytového domu nás dělí více než dvacet let. Získali jsme zkušenosti, vyzkoušeli různá technická řešení, prověřili životnost mnoha stavebních materiálů a účastnili se stovek domovních schůzí. Všechno, co jsme se naučili teď můžete využít k tomu abyste revitalizaci vašeho domu získali rychleji, levněji a bez zbytečných starostí.

Proč je to s námi snadnější?

  • S dostatkem informací, které vám připravíme, schválíte revitalizaci na domovní schůzi o mnoho snadněji.
  • Nebudete si lámat hlavu s hledáním spolehlivého projektanta, obíháním úřadů, vyřizováním stavebního povolení nebo přípravou žádost o dotaci. Zařídíme to.
  • Vyzkoušíte, co znamená stavět ohleduplně a s respektem. Během realizace jistě oceníte klid a pořádek odpovídající dobře organizované stavbě.
  • Zvládnete hravě i náročné podmínky dotace. Realizaci staveb s dotacemi dobře známe a pracujeme tak, abychom je všechny dodrželi

 

Všechno začíná informacemi

Chystáte se revitalizovat váš bytový dům? Využijte nezávaznou a bezplatnou konzultaci. Získáte představu o tom, kolik peněz bude vaše revitalizace stát, zda můžete dostat dotaci, co vás během revitalizace čeká a jak si cestu k revitalizaci co nevíce usnadnit. Stačí když nám zanecháte několik informací ve formuláři níže, napíšete email info@neprostavebni.cz nebo zavoláte +420 474 331 613

Revitalizace a výstavba
bytových domů

Připravujete revitalizaci bytového domu? Ozvěte se nám, ušetříme vám starosti, čas i peníze