Stavbyvedoucí

Rosteme a hledáme další profesionály a nadšence do stavění. Pokud máš zkušenosti a nebojíš se pracovat a chceš vyzkoušet něco nového, máme pro tebe samostatnou, zodpovědnou a dobře placenou práci na našich stavebních projektech v Praze a ve středních Čechách.

Co bys měl umět?

Očekáváme, že se umíš orientovat ve stavební dokumentaci, dokážeš mít pod kontrolou 2-3 stavby, jsi zodpovědný/a, umíš řídit auto, máš stavební vzdělání a praxi ve stejné nebo podobné pozici.

Co tě čeká?

Povedeš stavební techniky, kteří budou tvojí prodlouženou rukou na svěřených stavbách, budeš řídit postup prací dle projektové dokumentace a harmonogramu, a budeš dohlížet na technologickou kázeň a kvalitu realizace staveb. To vše na našich projektech v Praze a ve Středních Čechách.

Co za to dostaneš?

Za dobrou práci ti dobře zaplatíme. Podržíme tě, když bude třeba a podpoříme tvé nápady, které nám všem pomohou být lepší. Služební automobil a mobilní telefon jsou součástí této pozice a můžeš ho využívat i k soukromým účelům.

Mzda 45 000 Kč – 60 000 Kč
Prémie dle výkonu
Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Stravenky

Kariéra / Stavbyvedoucí

Mám zájem
Zaujala Vás práce na této pozici? Nezapomeňte prosím přiložit váš profesní životopis bez kterého vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Stačí když před odesláním formuláře kliknete na tlačítko přiložit a vyberete soubor se životopisem ve vašem PC.

    Doporučte tuto pozici
    Znáte někoho, pro koho by tato pozice mohla být zajímavá?
    Zadejte jeho e-mail níže a pošlete mu odkaz.