Přípravář/ka Klášterec nad Ohří, Praha

Rosteme a do naší centrály v Klášterci nad Ohří a do Prahy hledáme přípraváře. Pokud máš zkušenosti, umíš dobře komunikovat a v záplavě souvislostí stavebních zakázek se cítíš, jako ryba ve vodě? Ozvi se nám, dovedeme tě ocenit!

Co bys měl umět?

Očekáváme, že dobře rozumíš stavební dokumentaci, v rámci komunikace umíš hledat řešení, ovládáš práci v Microsoft Office a máš stavební vzdělání. Měl bys také mít zkušenosti ve stejné pozici, aktivně řídit auto a pečlivost by měla být tvé druhé jméno. Znalost programů Kros a EuroCalc Callida by bylo určitě výhodou, ale pokud je neznáš, naučíme tě to.

Co tě čeká?

Budeš kontrolovat projektovou dokumentaci, chystat cenové nabídky a podklady pro výběrová řízení. Mezi tvé úkoly bude patřit i jednání s dodavateli, hledání nejvhodnějších řešení, příprava staveb pro realizaci a spolupráce se stavbyvedoucími v průběhu stavby.

Co za to dostaneš?

Za dobrou práci ti dobře zaplatíme! Dáme ti možnost seberealizace a dalšího růstu ve tvém oboru. Budeš pracovat v příjemném moderním prostředí, využívat moderní technologie a určitě oceníš i férového šéfa a tým zkušených kolegů, kteří ti pomohou, když budeš potřebovat.

Mzda 35 000 Kč – 45 000 Kč
Prémie dle výkonu
Stravenky

 

Kariéra / Přípravář/ka

Mám zájem
Zaujala Vás práce na této pozici? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Nezapomeňte prosím přiložit váš profesní životopis. Stačí když před odesláním formuláře kliknete na tlačítko přiložit a vyberete soubor se životopisem ve vašem PC.

    Doporučte tuto pozici
    Znáte někoho, pro koho by tato pozice mohla být zajímavá?
    Zadejte jeho e-mail níže a pošlete mu odkaz.