Elektrikář

Rosteme a hledáme další profesionály a nadšence do technologií. Pokud se nebojíš pracovat a chceš vyzkoušet něco nového, máme pro tebe samostatnou, různorodou a dobře placenou práci na našich projektech v Praze a ve středních Čechách. 

Co bys měl umět?

Měl bys mít výuční list nebo maturitu v oboru elektro a aktuálně platnou způsobilost dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.  ( bývalá Vyhláška č.50/1978 ). Očekáváme, že umíš číst technickou dokumentaci, orientovat se v normách a baví tě získávat nové dovednosti. Praxe bychom určitě uvítali, ale pokud začínáš a máš zájem pracovat, zaučíme tě. 

Co tě čeká?

Pomůžeš nám realizovat elektroinstalace na našich stavbách v Praze a ve středních Čechách, zapojíme tě do instalace našich technologických projektů jako jsou například fotovoltaické elektrárny a pomůžeš nám s údržbou a opravami našich stávajících elektrických zařízení. 

Co za to dostaneš?

Za dobrou práci ti dobře zaplatíme. Zkušení kolegové tě zaučí tam, kde to pro tebe bude nové a podpoříme tvé nápady, které nám pomohou být lepší. V žádném případě se nebudeš nudit, čeká tě různorodá práce s novými technologiemi, se zázemím moderní úspěšné firmy a férovým jednáním. 

Mzda 35 000 Kč – 45 000 Kč
Prémie dle výkonu
Stravenky

Kariéra / Elektrikář

Mám zájem
Zaujala Vás práce na této pozici? Nezapomeňte prosím přiložit váš profesní životopis bez kterého vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Stačí když před odesláním formuláře kliknete na tlačítko přiložit a vyberete soubor se životopisem ve vašem PC.

    Doporučte tuto pozici
    Znáte někoho, pro koho by tato pozice mohla být zajímavá?
    Zadejte jeho e-mail níže a pošlete mu odkaz.