Revitalizaci bytových domů se věnujeme již více než 16 let. Byla to dlouhá cesta, ze které nám zůstalo to nejcennější, a tím jsou zkušenosti. Během té doby jsme vyzkoušeli různá technická řešení, prověřili životnost mnoha stavebních materiálů a účastnili se nespočtu schůzí vlastníků. Naši dlouhou cestu nejlépe mapují naše reference, které najdete zde

Svým zákazníkům pomáháme realizovat již připravené projekty nebo jim dodáme celý proces od začátku do konce. V takovém případě pomůžeme se schválením revitalizace na schůzi vlastníků, vypracujeme projektovou dokumentaci, připravíme žádost o dotaci a nakonec vše zrealizujeme. Zákazník má celou dobu vše pod kontrolou a je tím, kdo rozhoduje. Nemusí být ovšem odborníkem na všechno. Pro jeho rozhodování mu připravíme dostatek informací.

Uvažujete o revitalizaci vašeho bytového domu a chtěli byste pro financování využít dotaci? Připravili jsme pro vás několik základních informací. Pokud váš dům stojí v Praze, můžete využít dotaci Nová zelená úsporám. Základní informace o této dotaci najdete zde.  Pokud váš dům stojí mimo Prahu, můžete využít dotaci IROP. Informace o této dotaci najdete zde.

V každém případě ještě před tím, než se do revitalizace pustíte, doporučujeme, abyste si nechali vypracovat posouzení, které vám pomůže udělat si představu o tom, kolik peněz bude revitalizace asi stát, zda můžete dostat dotaci a co vás při revitalizaci přesně čeká. Pokud o takové posouzení máte zájem, zanechejte nám pár jednoduchých údajů ve formuláři pod textem a my se vám ozveme a posouzení vypracujeme. Můžete nám také zavolat na telefon 474 331 613  nebo napsat e-mail   . Posouzení od nás dostanete zcela zdarma.

 

Přihlášení k odběru zpráv

Vyplňte prosím následující formulář pro registraci k odběru zpráv.

Vaše údaje jsou v bezpečí.

 

 

Naše stavby. To je to jediné, na čem u nás všichni denně pracujeme, čím žijeme, co pro Vás vytváříme.