Stavební zámečník

Daří se nám a do naší centrály v Klášterci nad Ohří hledáme šikovného zámečníka a montéra. Pokud máš zkušenosti s obráběním, máš schopnost pracovat a přemýšlet ve velmi přesných tolerancích a zajímá tě rozmanitá práce na různých zakázkách, Ozvi se nám. Dovedeme tě ocenit!

Co bys měl umět?

Očekáváme, že se umíš orientovat v technické dokumentaci, máš praktické zkušenosti s obsluhou obráběcích strojů, znáš postupy a technologie zámečnické výroby a máš schopnost pracovat a přemýšlet ve velmi přesných tolerancích. Výhodou je řidičský průkaz. sk. B, vazačský, jeřábnický průkaz.

Co tě čeká?

Budeš zhotovovat kovové části staveb, spojovat je do montážních celků a vlastních staveb. Čeká tě také výroba a montáž připravených zámečnických prvků na stavbách jako například zábradlí, mříže, ocelové konstrukce, vrata apod. Budeš pracovat v moderní zámečnické dílně v Klášterci nad Ohří a občas na našich stavbách v Praze, v západních a středních Čechách.

Co za to dostaneš?

Za dobrou práci ti dobře zaplatíme! Dáme ti možnost seberealizace a dalšího růstu ve tvém oboru. Budeš pracovat v příjemném moderním prostředí, využívat moderní technologie a určitě oceníš i férového šéfa a tým zkušených kolegů, kteří ti pomohou, když budeš potřebovat.

Kariéra / Stavební zámečník

Mám zájem
Zaujala Vás práce na této pozici? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět

    Doporučte tuto pozici
    Znáte někoho, pro koho by tato pozice mohla být zajímavá?
    Zadejte jeho e-mail níže a pošlete mu odkaz.