Stavební firma NEPRO byla založena již v roce 1999 jako fyzická osoba. Vzhledem k dlouhodobému růstu a potřebě zefektivnit řízení organizace, došlo k 1.1.2008 k přeměně na společnost s ručením omezeným NEPRO stavební s.r.o. V roce 2013 pak byla společnost přeměněna na akciovou společnost.

Od svého vzniku jsme realizovali množství staveb různorodého charakteru zejména v oblasti Severozápadních Čech (Kadaň, Chomutov, Klášterec nad Ohří, Karlovy Vary atd.), později jsme naší působnost rozšířili prakticky na celou Českou Republiku. Z důvodů lepší obslužnosti našich staveb jsme v roce 2011 zřídili samostatné středisko v Praze a nakročili jsme tak k dalšímu růstu.

Základní zásadou našeho fungování je vždy slušnost a korektní přístup. A to jak směrem k našim zákazníkům, tak našim dodavatelům. Proto vždy dodržujeme uzavřené dohody, platíme svým dodavatelům řádně a v dohodnutém termínu a problémy, které vznikají, prostě řešíme.

Naší specializací je pozemní stavitelství, kde nabízíme komplexní služby ve všech jeho oblastech. Pro Vaši stavbu zajistíme všechny činnosti, od projektu, financování včetně dotací, optimalizace technického řešení, až po samotnou realizaci. V našich referencích tak najdete úspěšně zrealizované projekty v oblasti revitalizací bytových domů, zateplení budov ve veřejném sektoru, velké průmyslové stavby nebo stavby a rekonstrukce občanské a bytové výstavby.

Zkušenosti z těchto jednotlivých segmentů našich služeb se snažíme následně propojit a využít je ve prospěch všech našich klientů. Proto u nás vždy najdete profesionální přístup, důraz na využití nejnovějších postupů a materiálů a především pak tým lidí, kteří se Vaší stavbě věnují opravdu do posledního detailu.

My zkrátka stavíme jinak, detailně.

Certifikáty:

Cílem našeho stavění je vaše spokojenost. Chceme, aby to, co postavíme, sloužilo dlouhodobě svému účelu a k radosti zákazníka. Pokud je výsledkem naší práce spokojený zákazník, pak jsme spokojeni i my... Základní zásadou našeho fungování je vždy slušnost a korektní přístup. A to jak směrem k našim zákazníkům, tak našim dodavatelům. Proto vždy dodržujeme uzavřené dohody, platíme svým dodavatelům řádně a v dohodnutém termínu a problémy, které vznikají, prostě řešíme.

V našich referencích najdete celou řadu staveb, na které jsme opravdu hrdí. Zároveň se rádi na naše stavby vracíme, abychom viděli jejich život i poté, co je předáme zákazníkovi. Abychom se však mohli chlubit, musí být naše práce co nejlepší...

Jsme si vědomí, že naše firma může fungovat pouze v dobře fungující společnosti. Proto se snažíme pomáhat a podělit se tak o náš úspěch. Sponzorujeme celou řadu sportovních klubů, především v mládežnických kategoriích, podílíme se na pořádání mnoha kulturních akcí a jsme sponzorem řady škol a školek.

 • Kamil Neufuss

  místopředseda představenstva, výrobní ředitel

  Každá stavba má svůj příběh. Moje poslání a cíl mé práce je, aby to byl vždy příběh s dobrým koncem.

 • Michal Buzek

  stavbyvedoucí

  Aby na stavbě vše běželo tak jak má, musí jí provádět společnost fungující jako tým. A to u nás platí.

 • Ing. Dominika Homolková

  ekonomické oddělení

  Detailní stavba potřebuje také detailní evidenci. Proto jsme důležitou součástí našich staveb.

 • Ing. Michal Baranijak

  vedoucí přípravy výroby

  Příprava výroby je u nás klíčový prvek procesu každé stavby. Hledáme vždy optimální řešení pro investora a to jak po technické, tak finanční stránce. Samozřejmě vždy s důrazem na kvalitu prováděných prací.