Modernizujeme a instalujeme technologie pro technické zařízení budov

Technologie pro vzduchotechniku, vytápění, přípravu teplé vody a využívání elektrické energie jsou nedílnou součástí většiny budov, které stavíme. Díky zkušenostem z realizovaných projektů víme, že pokud jsou navrženy a instalovány správně, šetří majitelům statisíce korun a významně prospívají životnímu prostředí. A právě proto se především zaměřujeme na dokonalou přípravu. Rozhodnutí na začátku vám buď ušetří statisíce, nebo připraví řadu nečekaných problémů v buducnosti.

Proč je to s námi snadnější?

  • Pomoc od nás získáte hned od začátku. Pomůžeme vám se získáním informací a rozpracováním vašeho záměru.
  • Investujete do technologií navržených těmi nejlepšími. Při přípravě a návrhu technologií spolupracujeme s Výzkumným energetickým centrem při Vysoké škole báňské v Ostravě zaměřeným právě na technologie TZB.
  • Díky tomu, že sledujeme nejmodernější trendy, dostanete na výběr technologie s největším užitkem pro vaše objekty. Příkladem může být rekuperace pro školy s integrovaným chlazením a germicidními lampami, které si poradí s většinou virů a bakterií.
  • Nové technologie jsou hojně podporovány dotacemi. Realizaci staveb s dotacemi dobře známe a zvládneme ji i se všemi složitými dotačními požadavky. Nemusíte tak mít strach, že o dotace později přijdete.

Všechno začíná informacemi

Potřebujete modernizovat nebo instalovat nové technologie pro vzduchotechniku, vytápění, připravu teplé vody nebo využívání elektrické energie? Usnadněte si práci. Využijte nezávaznou a bezplatnou konzultaci. Stačí, když nám zanecháte několik informací ve formuláři, viz níže, napíšete e-mail info@neprostavebni.cz nebo zavoláte na +420 474 331 613.

Modernizace a instalace technologií pro TZB

Konzultujte s námi váš záměr, ušetříme vám starosti, čas i peníze