Klempíř/pomocník klempíře

Rosteme a hledáme další kolegy do našeho týmu. Pokud Jsi klempíř nebo pokud o tobě říkají, že jsi šikovný, nebojíš se pracovat a chceš vyzkoušet něco nového, máme pro tebe zajímavou a dobře placenou práci na našich stavebních projektech.

Co bys měl umět

Vyučený klempíř by nám udělal radost, ale podmínkou to není. Očekáváme, že patříš mezi ty spolehlivé, technicky nadané a manuálně zručné chlapy, kterým jde práce od ruky a nebojí se získat nové zkušenosti. S klempířskými dovednostmi ti pomůžeme a rádi tě všechno potřebné naučíme.

Co tě čeká

Budeš vyrábět, montovat a opravovat stavebně klempířské díly jako háky, střešní žlaby, parapety, oplechování, plechové střešní dílce a další. Budeš pracovat na dílně v Klášterci nad Ohří, ale také na našich stavbách v Praze, ve středních a západních Čechách.

Co za to dostaneš

Za dobrou práci ti dobře zaplatíme! Dáme ti možnost seberealizace a dalšího růstu ve tvém oboru, nebo tě naučíme nové řemeslo. Budeš pracovat v příjemném prostředí, využívat moderní technologie a určitě oceníš i férového šéfa a tým zkušených kolegů, kteří ti pomohou, když budeš potřebovat.

Klempíř/pomocník klempíře

Mám zájem
Zaujala Vás práce na této pozici? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět

    Doporučte tuto pozici
    Znáte někoho, pro koho by tato pozice mohla být zajímavá?
    Zadejte jeho e-mail níže a pošlete mu odkaz.