Klempíř

Rosteme a hledáme další kolegy do našeho týmu. Pokud Jsi klempíř nebo pokud o tobě říkají, že jsi šikovný, nebojíš se pracovat a chceš vyzkoušet něco nového, máme pro tebe zajímavou a dobře placenou práci na našich stavebních projektech.

Co bys měl umět

Hledáme zkušeného klempíře. Očekáváme, že patříš mezi ty spolehlivé, technicky nadané a manuálně zručné chlapy, kterým jde práce od ruky a nebojí se získat nové zkušenosti.

Co tě čeká

Budeš vyrábět, montovat a opravovat stavebně klempířské díly jako háky, střešní žlaby, parapety, oplechování, plechové střešní dílce a další. Budeš pracovat na dílně v Klášterci nad Ohří, ale také na našich stavbách v Praze, ve středních a západních Čechách.

Co za to dostaneš

Za dobrou práci ti dobře zaplatíme! Dáme ti možnost seberealizace a dalšího růstu ve tvém oboru. Budeš pracovat v příjemném prostředí, využívat moderní technologie a určitě oceníš i férového šéfa a tým zkušených kolegů, kteří ti pomohou, když budeš potřebovat.

Klempíř

Mám zájem

Zaujala Vás práce na této pozici? Nezapomeňte prosím přiložit váš profesní životopis bez kterého vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Stačí když před odesláním formuláře kliknete na tlačítko přiložit a vyberete soubor se životopisem ve vašem PC.

    Doporučte tuto pozici

    Znáte někoho, pro koho by tato pozice mohla být zajímavá?
    Zadejte jeho e-mail níže a pošlete mu odkaz.